Home Ahmet Maranki

Ahmet Maranki

ahmet-maranki

Bitkisel sağlık uzmanı ve Prof. Dr. Ahmet Maran’kinin sitesi (maranki.com) ve medya araçları ile açıkladığı formüller, bitkilerin şifalı etkileri ve hastalıkların bitkisel tedavilerinin derlendiği ve Bitkiseldiyet.com adresinde bulunan yazıları aşağıda listelenmiştir.

Ahmet Maranki” Dünyada ve Türkiye’de sosyal ve stratejik pek çok vakıf, dernek, düşünce kulüpleri vs. gibi NGO’larda (Sivil Toplum Kuruluşu) faaliyet gösteren yazar evli ve 3 çocuk babası olup İngilizce, Arapça, Rusça, Azerice, Osmanlıca bilmektedir.

“Prof. Dr. Ahmet Maranki”nin 5 ayrı sahada 54 adet yayınlanmış eseri bulunmakta olup, yazarımızın son eseri “Kozmik Bilim ve Bilinçle Yaşam Enerjisi” kitabı bugüne kadar 2 yılda 73 baskı yapmıştır.

Ahmet Maranki yaptığı bu ve burada kaydedilmeyen çalışmalarıyla 1998 yılında Azerbaycan’da “Yılın En Başarılı Yabancı Bilim Adamı” seçilmiştir.

Ayrıca sporla yakından ilgilenen Ahmet Maranki, kara kemer, judo, tekvando, şhiatsu hocası olarak halen Güreş İhtisas Kulübü’nde hizmet vermektedir.Sitemizde bulunan, Profesör Doktor Ahmet Maranki’nin daha önce açıkladığı sağlık önerileri:

Bu sayfa Ahmet Maranki’nin resmi sitesi olmamakla birlikte, Ahmet Maranki’nin medya ve televizyonlarda verdiği bilgilerden oluşmaktadır.