Home Bitkiseldiyet.com Sizin Siteniz

Bitkiseldiyet.com Sizin Siteniz

Bitkiseldiyet.com Yönetimi olarak, 2009 yılından bu yana sağlık konusunda arşiv oluşturmaya çalıştık ve giderek büyüyen bu bilgi yığınını elimizden geldiği kadar çok kişiye ulaştırmaya çalıştık. Tamamen kullanıcıların istekleri doğrultusunda geliştirdiğimiz ve bunu yaparken hep kendi özel zamanlarımızdan harcadığımız bu sitenin daha fazla kullanıcıya ulaşması biraz da siz değerli ziyaretçilerimizin elinde.

Ücretsiz olarak hizmet veren sitemizden eğer bir nebze de olsa faydalandıysanız, internet denen bu büyük denizde belki de sadece bir kum tanesi büyüklüğündeki sitemizi daha önemli yerlere taşımamızda bize yardımcı olabilirsiniz.

Blogunuz var ve Bitkiseldiyet.com sitesine yardımcı olmak mı istiyorsunuz?
Yapmanız gereken aslında çok kolay. Eğer sitemizin gerçekten faydalı olduğuna inaniyorsanız kendi blogunuzda sitemizi tanıtabilirsiniz. Bu sayede daha fazla insan sıkıntılarına, rahatsızlıklarına doğal çözümler bulabilecek. Sitenizde tanıtım yazısı yazmak yerine, blogunuzda beğendiğiniz siteler arasında Bitkiseldiyet.com sitesine de yer verebilirsiniz.

Sitemize bu yardımı yapan kullanıcılar eğer admin@bitkiseldiyet.com adresine e-posta gönderirlerse, haftalık olarak bu sayfaya eklenecek olan destekleyenler listesinde kendilerine de yer verilecektir.

Sağlıklı günler dileriz,
Bitkiseldiyet.com Yönetimi