Anasayfa Cilt Bakımı Ebru Şallı – Botoks Etkili Maske Tarifi

Ebru Şallı – Botoks Etkili Maske Tarifi

5 Mayıs 2011 tarihinde Ebru Şallı, sunduğu Ebruli programında botoks etkili maske tarifi açıkladı. Bu botoks etkili cilt maskesi sayesinde tek kullanımda ciddi bir canlandırma, kırışıklıkları açma etkisi görmek mümkün!

Canlandırıcı Botoks Etkisi Veren Maske Malzemeleri
1/4 Avokado
1 çay kaşığı keten yağı
300 mg E Vitamini kapsülü

Canlandırıcı Botoks Etkisi Veren Maske Hazırlanışı
Çeyrek ölçüde avokadoyu rendeliyoruz ve 1 çay kaşığı keten yağı ile birlikte 300mg E Vitamini kapsülü ekliyoruz ve iyice karıştırıyoruz.

Canlandırıcı Botoks Etkisi Veren Maske Uygulanışı
Elde ettiğimiz karışımı önceden iyice temizlediğimiz ve makyajdan arındırdığımız yüzümüze elimizle iyice yedirerek sürüyoruz. Göz altlarına uygulanmasında herhangi bir sakınca yoktur. Ayrıca dudaklara da sürülebilir. Cilde uygulandıktan sonra 20 dakika kadar bekleyip daha sonra ılık su ile temizlenebilir.

Bu yazı, Bitkisel Diyet sitesi için, ebru şallı cilt maskesi, ebru şallı botoks etkili maske, botoks etkili maske tarifi, ebru şallı botoks maskesi, avokado maskesi tarifi, ebru şallı botoks maskesi izle hakkında genel bilgi vermek amacı ile yayınlanmıştır. İzinsiz kopyalanması ve kaynak göstermeden başka site ve medya araçlarında kullanılması yasaktır.

Uden Viagra ville kroppen ikke være i stand til at ændre noget, der har påvirket dets helbred i lang tid. Hvad skal du vide om Pille pris? Det er et mandligt forbedringsmiddel.

2 Yorum

  1. MERABA EBRU HANIM HANGİ MASKE ÖZELLİKLE GÖZ ALTI İÇİN ÖNERİYORSUNUZ ÇOK TARİF VERDİNİZ EN ÇOK ÖNERDİĞİNİZ HANGİSİDİR TŞKLR

  2. iyi günler ebru hanım.bu avakado maskesini ne kadar aralıklarla yapacağız tek seanstan bahsettiniz birde maskeden sonra herhangi bir krem kullanacakmıyız.sevgiler

Yorum yazın