Anasayfa Cilt Bakımı Ebru Şallı – Normal Ciltler için Canlandırıcı Maske

Ebru Şallı – Normal Ciltler için Canlandırıcı Maske

Ebru Şallı Tv8 ekranlarında sunduğu Ebruli programında özel olarak hazırladığı ve normal ciltler için canlandırıcı maske tarafini açıkladı. Bu normal ciltler için canlandırıcı maske, yaşlanma etkilerini geciktirdiği gibi cildi besleyerek parlatıyor. 30-35 yaşlarından sonra değişen ve ince çizgilerin ortaya çıktığı ciltler için oldukça güzel ve etkili bir maske.

Normal Ciltler için Canlandırıcı Maske Malzemeleri:
Yarım salatalık
1 tatlı kaşığı keten yağı

Normal Ciltler için Canlandırıcı Maske Hazırlanışı:
Öncelikle yarım salatalığımızı ince olarak rendeliyoruz ve rendeleme işleminin ardından aktarlardan rahatlıkla bulabileceğimiz keten yağını 1 tatlı kaşığı kadar ekliyor ve karıştırıyoruz.

Elde ettiğimiz bu karışımı yüzümüze sürerek ortalama 20 dakika kadar beklememiz gerekiyor. 20 dakika bekledikten sonra ılık su ile yıkayarak temizliyoruz. Normal Ciltler için Canlandırıcı Maske uygulamadan önce cildin temizlenmiş olması önemlidir. Gece yatmadan önce uygulanması tavsiye edilmektedir.

Bu tarifin video kaydını izlemek için tıklayın

Bu yazı, Bitkisel Diyet sitesi için, ebru şallı cilt bakımı, ebru şallı maskeleri, ebru şallı bakım önerileri, ebru şallı cilt maskesi, ebru şallı cilt bakım maskeleri, normal cilt için canlandırıcı maske, salatalık maskesi tarifi, salatalık keten yağı maskesi hakkında genel bilgi vermek amacı ile yayınlanmıştır. İzinsiz kopyalanması ve kaynak göstermeden başka site ve medya araçlarında kullanılması yasaktır.

Yorum Yok

Yorum yazın