Anasayfa Cilt Bakımı Ebru Şallı – Selülit Yağı Tarifi

Ebru Şallı – Selülit Yağı Tarifi

Ebru Şallı 3 Mayıs 2011 tarihinde kendi sunduğu Ebruli programında yaklaşan yaz ayları için oldukça kolay ve etkili ödem attırıcı “selülit yağı tarifi” açıkladı!

Selülit yağı sayesinde yaza hazırlanırken özellikle ödem atmak mümkün olacak. Çok pratik olan bu tarifin toplam maliyeti de oldukça ucuz ancak etkisi muhteşem.

Ebru Şallı – Selülit Yağı Malzemeleri:

  • 1 Yemek kaşığı biberiye yağı
  • 1 Yemek kaşığı limon yağı
  • 1 Yemek kaşığı defne yaprağı yağı

Ebru Şallı – Selülit Yağı Tarifi:
Tüm malzemelerimizden birer yemek kaşığı alarak bir kap içerisinde karıştırıyoruz. Biberiyenin yağ yakma özelliği vardır ve keskin kokar. Defne yaprağı yağının ise ödem attırıcı etkisi vardır.

Ebru Şallı – Selülit Yağı Uygulanışı:
Banyodan sonra günde 2 kez uygulanabilir ancak 1 kez uygulanması da yeterlidir. Uygulanacak bölgeye ovuşturarak, aşağıdan yukarıya doğru, kan dolaşımını düzenleyecek şekilde uygulanır. Bu yağ kalça, bacak, göbek ve el gibi bölgelerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Haftanın hergünü uygulanabilir. 5-6 kez üstüste uygulanması durumunda farkını çok rahat görebilirsiniz.

Bu yazı, Bitkisel Diyet sitesi için, ebru şallı selülit yağı tarifi, selülit yağı tarifi, ödem attırıcı selülit yağı, ebru şallı selülit kremi, ebru şallı selülit kürü, ebru şallı selülit savar, ebru şallı selülit maskesi hakkında genel bilgi vermek amacı ile yayınlanmıştır. İzinsiz kopyalanması ve kaynak göstermeden başka site ve medya araçlarında kullanılması yasaktır.

Yorum Yok

Yorum yazın