Anasayfa Cilt Bakımı Etkileyici bakışlar için: Kaş Botoksu!

Etkileyici bakışlar için: Kaş Botoksu!

0 4607

Kaş botoksu nedir ? Kaş botoksu fiyatları, kaş botoksu ne kadar ? Kaşlara botoks neden yapılır ?

Botoks yüzün diğer kısımlarından sonra artık kaşlar içinde kullanılmaya başlandı. Geçtiğimiz yıl başlarında başlayan bu uygulama, tüm hızı ile devam ederek ve gelişerek daha kalın ve anlamlı bakışlar elde etmenizi sağlayan düz ve kontürlü kaşlara sahip olmanızı sağlıyor. Plastik cerrahi ve Estetik uzmanı Dr. Dilek Avşar, “Bir dönem kaşlar çok ince ve yanlış alındı bu da kaşların küsmesi yani çıkmamasına neden olundu. Kavisler yapıldı, inceltildi. Kaşların gerçek ve doğal yapısı bozulmuş oldu. Şimdi tekrar o doğal yapıya dönülmek isteniyor. İşte bu durumda devreye botoks giriyor. Çünkü pek bilinmese de aslında kaşların güzel görünmesi için botoks oldukça önemli rol oynuyor.” diyor.

Botoks sonrası kaşlar daha düzgün ve kalkık oluyor!

Dr. Dilek Avşar’a göre doğal kontür verilebilmesi için bu uygulama yapılıyor. Yapılan bu “kaş botoks” uygulaması kaşlarınızın daha düzgün, dolgun ve kalkık olmasını sağlıyor. Bu sayede üst göz kapağı bölgesinde oluşan sarkma ve çökme giderilmiş oluyor.

Ayrıca Dr. Dilek Avşar, “Kaşa kavis vermeden düz kaldırma işlemi aynı zamanda kaşın içi ve dışı arasında 0.5 cm’lik bir fark yaratıyor. Bu da kişinin yüzünün daha canlı ve estetik görünmesini sağlıyor. Çünkü botoksla kaşın dış kenarından 5 milimlik bir kaldırma yapılabiliyor” diyor.

Ayrıca yapılan botoks uygulaması her yaşta hiç bir risk olmadan uygulanabiliyor. Aynı zamanda kaşlara botoks uygulaması ile kontür kazanmış kaşlara ek olarak gözaltında oluşan halkalar, koyu renkler, göz torbaları ve kaş altındaki boşluklara ışık dolgusu da yapılabiliyor. Bu sayede düşük ve ince kaşlar botoks ile düzeltilirken, ışık dolgusuyla da etrafı aydınlatılıyor. Bu işlemlerdeki hedef kişinin daha canlı, daha sağlıklı ve etkileyici bakışlara sahip olması oluyor.

Benzer Yazılar

Yorum Yok

Yorum yazın