Anasayfa Doktorlar İbrahim Saraçoğlu – Adet düzensizliği için Aslanperçemi Kürü

İbrahim Saraçoğlu – Adet düzensizliği için Aslanperçemi Kürü

Kadınların ortak sorunlarının başında gelen “Adet düzensizliği” için İbrahim Saraçoğlu aşağıda açıkladığı “Aslanperçemi Kürü” nü önermektedir. Bu kür hormonsal ilaç kullanamayanlar ya da kullansa bile istediği verimi alamayan bayanlar için hiç bir yan etkisi ve zararı olmayan bir kürdür.

Adet düzensizliği ve tüylenme kürü:

1 tutam testere dişli aslanperçemini önceden kaynatmış olduğunuz 1 bardak kaynar suya atınız. 5-6dk kadar demlenmesini bekledikten sonra ılıtıp süzünüz. Bu şekilde hazırladığınız kürü 1 ay boyunca her gün içiniz.

1 ay devamlı kullandıktan sonra 1 hafta kadar ara verip yeniden uygulamaya başlayınız. Ayrıca kürü içmek için en uygun zaman sabah kahvaltılarından 2 saat sonradır ve her gün taze olarak yapılmalıdır. Adet dönemi normalden üzün süren ve aşırı sancılı, kanamalı olanlar için İbrahim Saraçoğlu bu kürü önermektedir.

5 Yorum

  1. hocam merabalar hocam bende adet düzensizliği var kaç tane doktara gittim erken menopoz dediler. hayıt tohumunu çayını yapıp içiyorum 12.04.2017.başladım.soğan kürünüde 08.05.2017.başadım içiyorum ama üc aydan beri hastalaqnmıyorum bunlarım ikisini uyguluyorum .bi ayda 15 gün uygulayıp 15 gün uygulanmıcak 6 ay boyun ca bu şekildemi olucak.şimdiden teşekkür ederim.

  2. Sayin hocam.size kesinlikle ulaşamıyorum erken menopoz yasiyorum.fsh 21.amh 1.01 adetim yok bu ay gelmiyor..sogan kuru fayda edermi iciyorum hala gelmedi bide tek tupum alindi dis gebelikten.nasil duzenli icmeliyim hangileri care olur.sizi gercekten cok seviyorum.konusurken bile icime huzur mutluluk geliyor moralim duzeliyor.yardimci olun

  3. eşim aşırı derecede zayıf kilo alması için iştahı için ne önerirsiniz SAYIN HOCAM
    yiyenim 1,50 yaşında kasları çok zayıf yürümüyor çok haraketsiz hocam bize yardımcı olurmusunuz SAYIN HOCAM İBRAHİM SARAÇ OĞLU nolurbize cevap yazınız SİZİ ÇOK İZLİYORUZ

  4. aslanpençesi taze mi olucak yoksa kurutulmuş mu olucak? yoksa tüm şekilde mi demlenecek yoksa toz şeklinde mi demlenecek? ilginize teşekkür ederim.

Yorum yazın