Anasayfa Doktorlar İbrahim Saraçoğlu İbrahim Saraçoğlu – Soğan Suyu Kürü

İbrahim Saraçoğlu – Soğan Suyu Kürü

ibrahim-saracogluProfesör Doktor İbrahim Saraçoğlu, uzun yıllar boyunca üzerinde çalıştığı “soğan suyu kürü” ve faydalarını tek tek açıkladı. “Soğan Suyu Kürü” Özellikle bayanlarda görülen; polykistik over sendromu, erken menopoz, küçük ve orta çaplı miyom, adet düzensizliği, kısırlık, sancılı ve ağrısı adet görme, ilişki esnasında ağrı görme, çikolata kisti, fazla miktarda adet görme, endometrioma gibi rahatsızlıklara karşı çok etkilidir.

1 adet orta boy kuru beyaz soğanı kabuklarını soyduktan sonra 4 eşit parçaya bölün ve daha evvelden kaynatılmış olan 2 su bardağı kadar su (klorsuz olmak zorunda) içerisine koyup kapağı kapalı şekilde 5 dakikaya kadar kaynatın. İçerisine herhangi birşey eklemeden öğle ve akşam yemeklerinden evvel 1 bardak için. (soğan yenmeyecek).

Soğan suyu kürünü adet dönemlerinizde de uygulayabilirsiniz. En etkili zaman adet bitiminden 7 gün sonra başlar.

Kürü uyguladıktan sonra ikinci kez adet görmeden 10 önce tekrar 5 veya 7 günlük bir soğan suyu kürü uygulamalısınız.

Bu kürün 15 günden fazla uygulanması kesinlikle tavsiye edilmez!

Soğan suyu kürüadet düzensizliği ve polikistik over rahatsızlıkları için müthiş bir etkiye sahiptir. Yumurtalık kistini tamamen ortadan kaldırır.

ÖNEMLİ NOT: Mor ve kırmızı soğan değil, beyaz soğan kullanmalısınız. Kürü her kullandığınız da taze olarak hazırlamalısınız ve ılık içmelisiniz. Soğuk veya daha önceden hazırlanmış ve bekletilmiş kür uygulanmamalıdır.

Lütfen Profesör Doktor İbrahim Saraç ‘ın bu konu ile ilgili diğer öneri ve kür tariflerini de mutlaka inceleyin ve size en uygun uygulamayı seçin.

İbrahim Saraçoğlu – Vajinal Akıntı İçin Soğan Suyu Kürü

İbrahim Saraçoğlu – Yumurtalık Sayısını Arttırmak / Hamile Kalmak İçin Kuru İncir Kürü

Benzer Yazılar

101 Yorum

  1. Hayırlı günler
    Arkadaşıma dr. rahim kalınlaşması vardemiş oda soğan kürü yaptı adeti bitince tekrardan lekelenmeler başlamış ve tekrar adet oluyormuş bu normalmidir acaba 1hafta yaptı devammı etsin yoksa bıraksın mı .
    Şimdiden çok teşekkür ederim .

Yorum yazın