Anasayfa Doktorlar İbrahim Saraçoğlu – Tinitus Kulak Çınlaması İçin Beyaz Lahana Kürü

İbrahim Saraçoğlu – Tinitus Kulak Çınlaması İçin Beyaz Lahana Kürü

ibrahim-saracoglu

Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu, Tinitus ( Kulak Çınlaması ) rahatsızlığı olanlar için beyaz lahana kürünü açıkladı!

Tinitus ( kulak çınlaması ) şikayeti olanların özellikle fıstık, fındık, ceviz, çekirdek gibi kuruyemişlerden uzak durması gerekmektedir. Bu yemişler tinitus rahatsızlıklarını olumsuz yönde etkiler.

Uygulayacağınız beyaz lahana kürüne mutlaka 15 gün boyunca aralıksız devam etmek zorundasınız. Aksi durumlarda istenilen sonuç alınmayabilir.

Beyaz Lahana Kürü Hazırlanışı / Uygulanışı :

  • Yarım litre kadar kaynamakta olan su içerisine 6-7 tane beyaz lahananın yapraklarını koyun ve ağzını kapattıktan sonra 10 dakika kadar kısık ateşte pişirin.
  • Elde edeceğiniz su sabah ve akşam olacak şekilde günde 2 defa aç veya tok karna 1 bardak kadar içilmelidir. Bu suyu 5 gün hiç aralıksız içmelisiniz. Bu 5 günden sonra 3 günlük bir ara vermeniz gerekir. 3 günlük aranın ardından bu işlem tekrar 5 gün daha uygulanır. tekrar 3 günlük aradan sonra 5 gün daha devam edilerek toplamda 15 gün boyunca su tüketilmiş olur.
  • Toksinleri atan ve bağırsak kanseri riskini düşüren bu kürü senede 3-4 kez uygulayabilirsiniz..

Tinitus tedavisi uygulanırken sadece bu kür tek başına etkili olmayabilir. Tedavi esnasında dikkat etmeniz gerekenler şunlar;

Yüksek ses ile müzik dinlememeye özen gösterin.

Kahve, yüksek kolestrol içeren yiyecekler ve uykusuzluk tinitus rahatsızlığını tetikler.

Beyaz lahana kürünü uyguladıktan sonra 10 gün boyunca U vitamini takviyesi alırsanız tinitus rahatsızlığından tamamen kurtulma şansınız olacaktır.

İbrahim Saraçoğlu – Kulak Ağrısı İçin Soğan Suyu

101 Yorum

Yorum yazın