Anasayfa Cilt Bakımı Pembe Maske Nedir Nasıl Yapılır?

Pembe Maske Nedir Nasıl Yapılır?

Özellikle Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin Berrin karakteri (yıldız çağrı atiksoy) ile gündeme gelen ve tüm kadınların ilgisini çeken “Pembe Maske Nedir” ve “Pembe Maske Nasıl Yapılır” sorularının cevaplarını araştırdık.

Pembe Maske Nedir?

Enes Bio Estetik Center da uygulanmakta olan ve tamamen kişiye özel içeriklerle üretilen bu “Pembe Maske Yöntemi” sayesinde yıpranan ve lekeler oluşmuş olan cildiniz büyük oranda onarılıyor ve temizleniyor. Toplam 5 hafta süren bu kür ile birlikte cildin ihtiyaç duyduğu vitamin, su ve kolejen ihtiyacı karşılanıyor ve cildinizin tekrar sağlıklı hale dönmesi sağlanıyor.

Pembe Maske özellikle yüzde oluşan sivilce ve sivilce izlerinin azalmasını ve hatta oluşan önemli siyah noktalarında temizlenmesinde oldukça etkili. Bu işlemin başarılı olmasının sebeplerinden biri ise ciltteki ölü hücreleri ortadan kaldırarak canlı ve sağlıklı hücreleri beslemesidir.

Pembe maske sivilce ve siyah noktaların yanısıra akne gibi etkileri de tedavi amacı ile kullanılabilmektedir. Pembe maske cildin nem oranını dengeler ve ciltte eksikliği bulunan mineral ve vitaminleri takviye ederek cildin sağlıklı hale gelmesini sağlar.

Peki cilt için bu kadar etkili olan Pembe Maske Nasıl Kullanılır?

Pembe Maske Nasıl Kullanılır?

Pembe nasıl kullanımı oldukça kolaydır. Öncelikle maske uygulamasından önce cildinizi sıcak su ile temizleyip tamamen kurulamalısınız. Eğer imkanınız varsa sıcak buhar tatbik ederek cildinizdeki gözenekleri daha fazla açın. Bu işlemlerden sonra pembe maske tüm yüze ve boyun bölgesine uygulanır ve ortalama 30-40 dakika yüzünüzde maskeyi bekletip tamamı ile kuruduğuna emin olunca kalıplaşmış halde olduğundan dolayı kolaylıkla çekerek yüzünüzden maskeyi çıkarabilirsiniz.

Pembe maske uygulamasının tüm etkisini görmek için 5 gün süre ile hergün tekrarlanması öneriliyor. Cildinizin sağlık ve yıpranmışlık durumu göz önüne alınarak toplam 1 ay kadar devam edilebilir.

Pembe Maske İçeriği

Oldukça yeni olan pembe maskenin içeriği tamamen cildin sağlığını artırmak ve ihtiyaç duyduğu mineralleri karşılamaya yönelik. Water, ethyl alcohol, glycerine, tocopheryl acetate, bisabolol, linoleic acid, ascorbic acid, elastin, kolajen, hyalunoric acid, tea tree oil, lemonen, aloe vera oil, rose oil, apricot oil, kaoline, imidazoline urea, edta, It may contains dyes & pigments (CI: 16255, 16035, titanium oxide)

Pembe Maske üreticisi ve uygulayıcısı
Enes Bio Estetik Merkezi
Valikonağı Cad. Akkirman Sk. No:1 Akkirman Apt. D.10 Nişantaşı / İstanbul
Tel: 0 (212)224 77 36 – 0507 750 01 74

NOT: Pembe Maske ile ilgili tüm yorum ve sorularınızı aşağıdaki yorum bölümünü kullanarak iletebilirsiniz.

Bu yazı, Bitkisel Diyet sitesi için, pembe maske, pembe maske nedir, pembe maske nasıl kullanılır, pembe maske içindekiler, pembe maske tedavisi, pembe maske faydaları, pembe maske yorumları, pembe maske içeriği, berrin pembe maske, yıldız çağrı atiksoy pembe maske, yıldız çağrı atiksoy sivilce hakkında genel bilgi vermek amacı ile yayınlanmıştır. İzinsiz kopyalanması ve kaynak göstermeden başka site ve medya araçlarında kullanılması yasaktır.

6 Yorum

  1. Merhaba,
    Yazı içerisinde ulaşabileceğiniz telefon numaraları ve adres mevcut. Lütfen telefon ile ulaşmayı deneyiniz..

  2. selamin aleykum ben fransadan yaziyorum acaba nasil sparis veriliyo lutfen acil

  3. ben Bakudan sizin sitenizi izliyirem pembe maskesi bakude bilmirler ne mumkundurse nasil hazirlanmasini deyerdiniz cunki Turkeyeye gele bilmirem lutfen
    teshekurler Allah razi olsun

  4. yüzde oluşan güneş yanıkları ve lekelerinide geçiriyormu ve bu ürünü nerelerde bulabiliriz evimizde kendimiz uygulamamız doğru olurmu?

  5. Merhaba. Bende öyle bir geçer zamanki dizisindeki oyuncuda gördüm ve etkili bir maskeye benziyor. Hem kişiye özel hazırlanmasıda iyi sonuç almamızı sağlıyor sanırım. Maske hakkında çoğu şeyi biliyorum, yalnız aşağı yukarı fiyatlar ne olur bilgi verirseniz. Boşuna oralara kadar gelmiş olmayalım. yani en azından yanımızda bir miktar bulundururuz.

Yorum yazın