Home Suna Dumankaya

Suna Dumankaya

guzellik-cilt-bakimi-suna-dumankayaSuna Dumankaya, 1958 yılında Türkiye’nin güzel şehirlerinden biri olan Van‘da dünyaya gelmiştir.

Suna Dumankaya’nın Anneannesi o dönemlerde Van’da doğanın gücünü insanlara ulaştırmakla ün yapmış bir sağlık eriydi. İlaçların olmadığı dönemlerde doğadan faydalanarak hazırladığı merhemler ile yaralı hastalara, sivilce problemi yaşayan gençlere ve soğuktan çatlayan ciltlere bitkisel çözümler buluyordu.
Ve bu değerli lokman hekimimiz 110 yaşında tüm manevi mirasını ve bilgi birikimini çok sevdiği torunu “Suna Dumankaya“ya bıraktı.
Suna Dumankaya anneannesinden aldığı bilgilerle kendini yetiştirerek tıpkı anneannesi gibi bir çok kişinin sorunlarına çare buldu ve Türkiye’nin bitkisel ürünlerle cilt bakımı yapan ilk güzellik uzmanı olarak seçildi.

Herbalist ve Güzellik UzmanıSuna Dumankaya“, “saç bakımı” , “cilt bakımı” , “güzellik” , “sağlıklı yaşam ile ilgili internette, televizyon programlarında ve kendi kitaplarında yer alan birçok konuya aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

Daha önce defalarda denenmiş ve uygulanmış bu ipuçları tamamen “doğal çözüm” “bitkisel çözüm” önerileridir.

Sitemizde bulunan, Ünlü Herbalist Suna Dumankaya ‘nın daha önce açıkladığı sağlık önerileri:

Bu sayfa Suna Dumankaya’nın resmi sitesi olmamakla birlikte, Suna Dumankaya’nın medya ve televizyonlarda verdiği bilgilerden oluşmaktadır. Ayrıca Suna Dumankaya’nın resmi web sitesine ulaşmak için Sunadumankaya.com.tr adresini kullanabilirsiniz.